TOVAR V AKCII

naša cena 158,95 Eur
skladom
naša cena 102,97 Eur
skladom
naša cena 9,42 Eur
skladom

AKO NAKUPOVAT (How to buy)

Zákazník odoslaním objednávky vyjadruje súhlas s týmito všeobecnými obchodnými podmienkami:

1. Identifikácia zmluvných strán

Predávajúci:
Spoločnosť N7 s.r.o. so sídlom Priemyselná 278, 905 01 Senica, Slovenská republika.

IČO: 47954051

DIČ: 2024152999

IČ DPH: SK2024152999


Kontaktné údaje:

Telefón: 0903218234, 034 6518082

E-mail: serviseuromanportal.eu


banka: VÚB a.s., Senica
číslo účtu: 3394472855/0200
IBAN: SK32 0200 0000 0033 9447 2855
BIC: SUBANSKBX

(Ďalej len "predávajúci".)

Kupujúci:
Fyzická alebo právnická osoba, ktorá vstúpila do obchodného vzťahu so spoločnosťou EUROMAN s.r.o. odoslaním objednávky cez internetový obchod www.hyundaidiely.sk

(Ďalej len "kupujúci".)

2. Objednávka

Kupujúci si môže objednať tovar priamo na stránkach elektronického obchodu 24 hodín denne. Podmienkou pre platnosť objednávky je vyplnenie všetkých povinne označených údajov v internetovom objednávkovom formulári. Kúpna zmluva na ktorej základe je realizovaný tovaru predávajúcim kupujúcemu vzniká na základe záväzného potvrdenia objednávky. Za záväzné sa považuje potvrdenie objednávky predávajúcim. Kontakt nutný k potvrdeniu objednávky vykonáva spravidla predávajúci po overení dostupnosti a termínu dodania požadovaného tovaru. Predávajúcim potvrdená objednávka je považovaná za záväznú pre obe strany ak nedôjde k porušeniu podmienok dohodnutých v čase potvrdenia. Za podstatné podmienky sa považujú hlavne obsah objednávky, cena za tovar a prepravu, spôsob a termín doručenia.

3. Dodacie podmienky

Predávajúci dodá objednaný tovar kupujúcemu podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom čase, zvyčajne do 2 – 8 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky, vo výnimočných prípadoch môže dosť k dlhšej dodacej dobe, ale až po dohode s kupujúcim.

Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje daňový doklad – faktúru.

V prípade, že tovar nie je doručený v poriadku, kupujúci tovar od kuriéra neprevezme a bude mu zaslaný nový. Pokiaľ si kupujúci zvolí doručenie poštou nie je možné tovar skontrolovať na pošte. Tovar neprevezme pokiaľ je balík poškodený. Spôsob dodania tovaru si kupujúci zvolí v objednávke, pričom náklady na dopravu závisia od vybraného spôsobu dopravy.

4. Odstúpenie od kúpnej zmluvy predávajúcim

Vyhradzujeme si právo objednávku zrušiť, a to najmä v prípadoch:

a) Kupujúci uviedol nesprávne alebo zavádzajúce údaje.
b) Tovar sa už nevyrába alebo nedodáva, prípadne sa výrazne zmenila jeho cena.
c) Kupujúci si zvolil platbu vopred a do 7 dní od potvrdenia objednávky neuhradil zálohu.

5. Storno objednávky

V prípade pokiaľ Vaša objednávka nebola odoslaná na Vašu dodaciu adresu, môžete ju kedykoľvek zrušiť. Ak sa tak rozhodnete, kontaktujte nás prosím čo najskôr a uveďte číslo Vašej objednávky. Ak ste tovar už zaplatili vopred, peniaze Vám vrátime najneskôr do 14 dní.

6. Vadný tovar a záruka

Na všetok tovar sa vzťahuje zákonná záruka 24 mesiacov.

Prípadné reklamácie vyriešime individuálne, promptne, v súlade s platným právnym poriadkom a urobíme maximum pre spokojnosť každého nášho zákazníka!

Záruka sa vzťahuje na vady, ktoré vznikli v priebehu záručnej doby preukázateľnou chybou výroby, technologických postupov alebo skrytou chybou materiálu. Záruka sa nevzťahuje na závady, ktoré vnikli v dôsledku bežného opotrebenia spôsobeného normálnym používaním.

7. Ochrana osobných údajov

Predávajúci zhromažďuje a spracováva poskytnuté osobné údaje kupujúceho v súlade so Zákonom o Ochrane osobných údajov 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov. Osobné údaje sa zhromažďujú a spracovávajú za účelom naplnenia zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim.

Zhromažďované a spracovávané údaje u fyzickej osoby: Meno, Priezvisko, Adresa, E-mail
Zhromažďované a spracovávané údaje u právnickej osoby: Meno, Priezvisko, Adresa, IČO, DIČ, E-mail

8. Platba za tovar

Možnosti platby tovaru sú:

Platba na dobierku v rámci SR - platí sa až po prevzatí tovaru na Slovenskej pošte.
Osobný odber - platba vopred na účet, ktorý je vyššie zverejnený, alebo platba až pri osobnom odbere.
Kuriér - platba dobierkou, priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru.
Platba na dobierku do ČR - platba až po prevzatí tovaru.
Platba na dobierku do zahraničia - platí sa až po prevzatí tovaru.

Pri zásielkach do zahraničia s hmotnosťou nad 1 kg je zákazník oboznámený so spôsobom dopravy a cenou individuálne.
Pri kúpe nadrozmerných / veľkých balení je doprava a cena prispôsobená objednávke a je robená na mieru po dohode s predávajúcim.

9. Všeobecné pravidlá

Pre veľkoodberateľov poskytujeme zľavy v závislosti od odberového množstva a platobných podmienok podľa vzájomného dojednania.

Výber správneho dielu pre Vaše auto.

Aby sa Vám nestalo, že si objednáte nejaký náhradný diel a nebude Vám pasovať do auta, môžete do každej objednávky pripísať číslo karosérie Vášho auta a my Vám pošleme ten správny diel.

OTE0ZWY0NG